vesti24.mk

Tag : Гаурав Шарма

ЗАБАВА

Му врзал балони на малото куче, за тоа да лета – уапсен популарен Јутјубер (ВИДЕО)

admin
Индиската полиција уапси „јутјубер“ затоа што му врзал балони со хелиум на своето домашно милениче, за тоа „да лета“. Гаурав Шарма (32) снимил видео на...