vesti24.mk

Tag : гаф

ЗАБАВА

Гаф на романски министер стана хит на социјалните мрежи

admin
Романскиот министер за спорт Јонут-Маријан Стро, стана хит на социјалните медиуми по јавувањето во живо во програма на телевизиската станица преку видео-врска, при што направи...
ВЕСТИ

Гаф на службите од Вила Водно: Претседателот Пендаровски најавен како „Црвенковски“ (ВИДЕО)

admin
Претседателот Стево Пендаровски на денешната прес-конференција беше најавен како „Стево Црвенковски“, по што и самиот тој изреагира и беше поправене грешката. Инаку, вонредната состојба продолжува...