vesti24.mk

Tag : Гајана Багдасарјан

ЗАБАВА

Руска UFC девојка го напушти рингот за да биде еротски модел, го “запали” Интернетот со видеото во кое разменува нежности со девојка (18+)

Ferad Aruc
Гајана Багдасарјан е руска манекенка која е родена на 12 септември, 1989 година во Москва. Таа е всушност руски модел и глумица од филмовите за...