vesti24.mk

Tag : гаќи

ЗАБАВА

Министер дава изјава додека носи само гаќи: Ова урнебесно видео е хит на социјалните мрежи

admin
Романскиот министер за спорт Јонут-Маријан Стро, стана моментален хит на социјалните медиуми по јавувањето во живо во програма на телевизиската станица преку видео-врска, при што...
ЗАБАВА

Крадец по гаќи пропаднал низ плафон на ресторан: Се истепал со гостите и побегнал, а еве зошто не носел панталони (ВИДЕО)

admin
Полицијата во Алабама соопшти денеска дека крадец без панталони пропаднал низ плафон на ресторан, се истепал со гостите и побегнал. Шефот на полицијата во местото...
ЗАБАВА

(ФОТО) Прво ги покажа cвоите гради, а cе појави и без гаќи на црвениот тепих

admin
Познатата диџејка Шантел Дефриз, на отварањето на Канcкиот феcтивал ги шокира cите приcутни кога cе појави во фуcтан cо длабоко изразено деколте.Само неколку дена подоцна...
ЗАБАВА

(ФОТО) Емили се соблекува кај ќе стигне: На Мет-гала без гаќи, по дома се шета гола

admin
Моделот Емили Ратајковски секоја прилика ја користи за да покаже дека е сексапилна и дека знае да го привлече вниманието кон себе.Затоа, добро ги темпира...