vesti24.mk

Tag : гевгеличанка

ВЕСТИ

Уапсена гевгеличанка – Во куќа во Скопје чувала дрога

admin
Синоќа околу 20 часот на ул.„Никола Тесла“ во Скопје, полициски службеници од СВР Скопје ја лишиле од слобода С.К.(39) од Гевгелија, бидејќи при претрес во...