vesti24.mk

Tag : гевгелија-куманово

ВЕСТИ

Полицијата во текот на вчерашниот ден на овој автопат казни 65 возачи за брзо возење

admin
Во текот на вчерашниот ден (03.02.2021) Мобилната единица за безбедност во сообраќајот на патиштата спроведе зајакната акциска контрола за санкционирање на возила кои се движат...