vesti24.mk

Tag : генератор на струја

ВЕСТИ

Шахпаска се обезбеди со генератор на струја, за граѓаните свеќи

admin
Министерството за труд и социјална политика, на чие чело е Јагода Шахпаска од СДСМ, обезбеди генератор на струја. Во време на енергетска криза и високи...