vesti24.mk

Tag : Гери Никол

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Има само 18. години а веќе ја знаат како секс бомба: Видете како бугарската пејачка прославила матура

admin
Има само 18. години а веќе ја знаат како секс бомба… Познатата бугарска пејачка Гери Никол во јули наполнила 19. години. Но, покрај бројните фотки...