vesti24.mk

Tag : германски вирусолог

ЗАБАВА

Не и се радувајте на 2021 пред време- германски вирусолог откри до кога нема да стивне коронавирусот

admin
Пандемијата нема брзо да биде ставена под контрола. Германскиот вирусолог Кристијан Друстен не очекува брза нормализација. Спорец него, сигурно е дека пандемијата нема да стивне...