vesti24.mk

Tag : Германски офицер

СВЕТ

Германски офицер открил страшна тајна: Моќниците смислиле страшен план

Ferad Aruc
Министерството за надворешни работи го известило Кремљ дека поранешниот офицер на германскиот Бундесвар, Маркус Бергфелд и неговата сопруга Соња бараат азил во Русија, откако имале...