vesti24.mk

Tag : Германско-иранскиот музичар

СВЕТ

Вооружени специјалци рано утринава влегле во куќата на музичарот Синан и го уапсиле

Ferad Aruc
Вооружени специјалци во четвртокот наутро во куќата на гангстерскиот рапер Синан(30) во центарот на Есен и го уапсија. Германско-иранскиот музичар чие уметничко име е Синан...