vesti24.mk

Tag : германци

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

„Германците имале подобар с*кс во време на пандемијата“

admin
Германците уживале во подобар секс во текот на пандемијата на коронавирусот, јави ДПА, повикувајќи се на германски истражувачи кои собрале докази во две засега, необјавени...