vesti24.mk

Tag : героргина

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Фотографија после с*кс на Роналдо и Георгина? Сите коментираат еден детаљ (ФОТО)

admin
Кристијано Роналдо после напорната сезона одмара со својата поубава половина и семејство, а дека ужива во љубовта со Георгина Родригез можете да видите од фотографијата...