vesti24.mk

Tag : гест

ЗАБАВА

ХЕРОЈ НА ДЕНОТ: Белграѓанец ќе ве воодушеви со својот гест среде невремето! (ФОТО)

admin
Големо невреме вчера го зафати Белград и додека сите се евакуираа и бегаа, овој жител на главниот град на соседна Србија, потрча на помош на...
ЗАБАВА

Нивниот учител секојдневно пешачи по 16 километри: Со прекрасен гест го расплакаа (ВИДЕО)

admin
Професорот Цезар Пунзалан од Филипини работи веќе долго време во училиштето. Секој ден пешачо дури 16 километри, 8 км до училиштето и 8 км назад...