vesti24.mk

Tag : гејмери

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Најреномираното регионално еСпорт натпреварување – Good Game доаѓа во Скопје!

admin
Македонската престолнина Скопје за прв пат ќе биде домаќин на најголемиот регионален Б2Б eСпорт настан – Good Game кој ќе се оддржи под покровителство на...