vesti24.mk

Tag : гејминг викенд

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Македонската Еспорт Асоцијација организира онлајн гејминг викенд

admin
Македонската Еспорт Асоцијација викендов организира натпреварувања во три игри и тоа: Dota 2 со натпреварување 1 против 1 во сабота, мобилната игра и интернационална сензација...