vesti24.mk

Tag : ГИРО

ЗАБАВА

Во Грција не јадете гиро, во Турција баклава – докторите откриваат зошто

admin
Омилената храна која ја има во туристичките дестинации може да биде опасна по вашата здравје. Докторите откриваат што не треба да јадете на популарните летувалишта...