vesti24.mk

Tag : гитарист

ЗАБАВА

Засвири гитара, а оваа баба падна во транс – кога и дедото го слушнал не останал рамнодушен, ова видео ќе го изгледате стотина пати

admin
Запознајте го гитаристот кој патува низ цел свет и со своите музички перформанси го разубавува денот на многу поминнувачи. Свирејќи со гитарата по градивите ширум...