vesti24.mk

Tag : глава од бронзен коњ

ЗАБАВА

Фармер на имотот пронашол нешто неверојатно: Државата веднаш му исплатила 773 илјади евра (ФОТО)

admin
Германскиот суд пресуди денеска дека властите ќе мора да му платат 773. 000 евра кој во 2009 година на својот имот пронајде глава од бронзен...