vesti24.mk

Tag : главоболки

ЗАБАВА

Два симптоми кои се занемаруваат, а се ран знак за смртоносниот вирус корона

admin
Светските експерти предупредуваат дека во раните фази на развој на коронавирусот може да се појават два симптоми, на кои секој треба да обрати внимание, а кои...