vesti24.mk

Tag : гладсање

ВЕСТИ

Дијаспората гласаше, еве ја излезноста- гласале и седум од 12 во куќен притвор

admin
Најголема излезност до 18:30 часот е забележана во дипломатско-конзуларните претставништва во Берлин (64,47 отсто), Букурешт (64,29 отсто), Загреб, (61,11 отсто) Сараево (61,70) и Хаг (60...