vesti24.mk

Tag : гламур

МОДА

“Vogue” избра: Најдобро облечена прва дама во 2017 година сепак не е Меланија Трамп

Ferad Aruc
Пред крајот на годината, “модната библија” традиционално ја објави својата листа на најдобро облечени славни дами. “Vogue” не го нумерираше својот список, па затоа ниедна...