vesti24.mk

Tag : глодари

ЗАБАВА

ВИДЕО: Огромен стаорец ги исплаши гостите на познатиот ресторан, погледнете ја реакцијата на вработените

admin
Огромен стаорец во ресторан на Мекдоналдс во англискиот град Кројдон стана вистински хит на социјалните мрежи. Неколку вработени со се што имаа при рака, подолг...