vesti24.mk

Tag : глувчиња

ЗАБАВА

Жена чудно се движела низ аеродром: Откако го подигна здолништето, обезбедувањето остана шокирано (ФОТО)

admin
60 годишна жена чудно се движела низ аеродромот Шуитоу на тајванскиот остров Кинмен, поради што привлече внимание кај вработените од безбедносните служби. Одлучиле да ја...