vesti24.mk

Tag : глума

ЗАБАВА

Глумење за Оскар: Се обиде да изглуми сообраќајка, сега му се смее цел свет (ВИДЕО)

admin
На улиците на британскиот град Лутин, пред неколку дена можело да се види необична сцена. Маж преминувал улица, па возачот бил приморан да застане. Меѓутоа...