vesti24.mk

Tag : глумец

ВЕСТИ

Синот на популарниот глумец изврши самоубиcтво, таткото во агонија: Мислев дека е среќно дете

admin
Глумецот на популарната cерија „Синови на анархијата“ Дејвид Лабрав го оплакува неговиот cин Тајк, кој cе cамоуби пред неколку дена. Дејвид cподели повеќе фотографии co...
ЗАБАВА

Сексапилниот глумец од мексиканските ТВ серии го допре дното, сакал да го освои Холивуд

Ferad Aruc
Сексапилниот Kубанец, Вилијам Леви, кој сите добро го помниме по улогата на докторот Хуан Мигел од мексиканската ТВ серија “Внимателно со ангелот” буквално беше омилениот...
ЖИВОТ СВЕТ

Таа е во брак со 13 години помлад маж, а целиот свет ја нарекува “најгрдата среќничка”!

Ferad Aruc
Таа е сопруга на еден од најпосакуваните мажи на светот. Но, кога светот дозна дека тој е во врска со неа, навредите започнале да пристигнуваат...