vesti24.mk

Tag : глумица

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Какво тело: Ѝ го украде момчето на Памела Андерсон па гордо позира во минијатурно бикини

Ferad Aruc
Атрактивната глумица и модел Мелиса Ризо топлите денови ги поминува на море, а кога се соблече во костим за капење сите очи беа веперени во...
ЖИВОТ

Природна убавина на глумицата откри кои се тајните за нејзината младоликост

Ferad Aruc
Познатата глумица Џејн Сејмур, неодамна се фотографираше за магазинот “Плејбој”, па открила на кој начин успеала да ја одржи својата форма и младоликост. Во интервјуто...
ЖИВОТ

Глумицата призна дека користи психоактивни супстанции

Ferad Aruc
Познатата глумица Шарлиз Терон признала дека користела психоактивни супстанции. Оскаровката открила дека нејзината мајка и таа имале проблеми со спиењето и дека користеле билки кои...
ЖИВОТ

Познатата глумица го запроси своето момче, но тој ѝ рекол “не”?

Ferad Aruc
Глумицата Кели Брук изјави дека го запросила својот долгогодишно момче Џереми Париси, а дека тој ја одбил. За разлика од повеќето жени кои со месеци...
ЖИВОТ

Брижит Бардо со порака до Холивуд: “Има многу глумици кои му се додворуваат на продуцентите за да добијат улоги, “силувањето е злосторство”, а “упорното флертување не е злосторство”

Ferad Aruc
Холивудските глумици кои јавно признавале за сексуалното насилство се наречени “лицемерни, смешни и неважни” од страна на француската глумица Брижит Бардо. Исто така, таа ги...
ЖИВОТ СВЕТ

Таа е во брак со 13 години помлад маж, а целиот свет ја нарекува “најгрдата среќничка”!

Ferad Aruc
Таа е сопруга на еден од најпосакуваните мажи на светот. Но, кога светот дозна дека тој е во врска со неа, навредите започнале да пристигнуваат...