vesti24.mk

Tag : глушец

ЗАБАВА

Глушец се навлекол на марихуана: Ова за некои е тотален хит на интернет, други се згрозени (ФОТО)

admin
Глушецот од Канада се прослави на социјалните мрежи, сето тоа благодарение на храната што беше на неговото мени и она што следуваше после прејадувањето. Имено,...
ЗАБАВА

Глушец влегол во банкомат и изџвакал вистинско богатство, кога ќе ја видите сумата нема да ви биде добро (ВИДЕО)

admin
Најмалку еден глушец се провлекол низ дупка во задниот дел од банкомат на североистокот на Индија и изел банкноти во вредност од 19.000 долари, соопшти...