vesti24.mk

Tag : говор на телото

ЖИВОТ

Кралската четворка се појави на јавен настан, а идната принцеза и војвотката Кејт не воспоставиле контакт со очи

Ferad Aruc
Меган Маркл ја одработи својата прва службена должност со идниот сопруг, принцот Хари, неговиот брат Вилијам и војовотката Кејт. Стручњакот за говор на телото, Џуди...