vesti24.mk

Tag : годишно обраќање

ВЕСТИ

Годишно обраќање на Пендаровски пред пратениците во Собранието

admin
Претседателот Стево Пендаровски денеска ќе се обрати пред пратениците во Собранието. Пендаровски, како што е најавено на веб-страницата на законодавниот дом, ќе го одржи своето...