vesti24.mk

Tag : голи фотографии

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Кардашијан потполно гола позираше за секс магазинот Richardson

Ferad Aruc
Ким Кардашијан осамна потполно гола на насловната страница на магазинот Richardson, кој е всушност магазин со сексуална содржина. Фотографиите ги сними познатиот фотограф Стивен Клајн,...
Uncategorized ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Тој е самопрогласен муслимански војник кој е од глава до пети со тетоважи, а дамите не можат да одолеат на неговите голи фотографии

admin
Самопрогласениот “муслимански шитски војник” од Сиднеј, кој целото тело буквално го прекрил со тетоважи е исто така зависник од теретана и изгради армија на следбеници...
ЗАБАВА

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова...
ЗАБАВА

Мајка претерала, па синот ја замоли да престане да се слика и да ги покажува своите атрибути

Ferad Aruc
Многу пати докажала дека и на 53 години изгледа сензационално. Но, синот на манекенката и глумица Елизабет Харли ја замоли да престане да се слика,...
ЖИВОТ

Гола до кожа: Манекенката докажа зошто е на самиот врв

Ferad Aruc
Манекенката која е дел од кланот Кардашијан/Џенер, Кендал Џенер објави навистина предизвикувачко атрактивни фотографии. На нејзиниот Инстаграм профил осамнаа фотографии каде позира “до гола кожа”....