vesti24.mk

Tag : Голотија

ЗАБАВА

Девојка уапсена на плажа поради голотија: „Не сум гола, секој ден вака доаѓам на плажа“

admin
Видеото од апсењето на оваа девојка поради конфликтот кој го предизвикал нејзиното бикини, станало вирално на социјалните мрежи. На снимката се гледа Сем Пенда како...
ЉУБОВ И СЕКС

Уметничка се соблекла гола на едно од најсветите места, а верниците останале шокирани (+18)

Ferad Aruc
Дебора Де Робертис, уметница позната по своите голи перформанси, овој пат отишла еден чекор понатаму и се соблекла гола пред едно од најголемите католички светилишта...
ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Збогум за забраните на Инстаграм: Пристигна нова социјална мрежа која нема цензура и дозволува голотија

admin
Инстаграм има многу строги правила кога станува збор за објавувањето,а токму тоа го искористиле авторите на социјалната мрежа со адреса Buttrcup.com. Buttrcup е социјална мрежа...
Uncategorized ЖИВОТЕН СТИЛ

Досега необјавени интимни фотографии на Џеј Зи и Бијонсе од нивната спална соба! Пејачката е без гаќички!

admin
Џеј Зи и Бијонсе се пар којшто сведочи за тоа дека освен успехот и славата, важна е и љубовта кон партнерката и семејството. Тие се...
ЗАБАВА

Познат продуцент изјавил дека сакал да фотографира голи жени – направил колекција со повеќе од 100 голи фотографии

admin
Никој не треба да биде изненаден од тоа дека Дејвид Линч, продуцентот на “Twin Peaks” и “Mullholland Drive” е голем фан на голите портрети. Ова...