vesti24.mk

Tag : голфер

ЗАБАВА

Голфер направи неверојатен потег со своето Ферари од 5 милиони евра (ВИДЕО)

admin
Интегрален дел од подготовките за професионален голфер е справување со стресни ситуации и притисок, а Јан Поултер се справува на посебен начин. Поултер е познат...