vesti24.mk

Tag : гол маж

ЗАБАВА

Висеше гол на тераса од зграда бегајќи од мажот на неговата љубовница, а кога ќе видите што му се случи потоа ќе подзинете (ВИДЕО)

admin
Во овој модерен свет кога секој човек има паметен телефон речиси и невозможно е да не се забележат несекојдневни ситуации низ целиот свет… Па така...