vesti24.mk

Tag : горан герасимовски

ВЕСТИ

ФОТО: Тричковски повторно со морбидни пораки, а Герасимовски се фали дека е вклучен во неговата кампања за Центар

admin
Пуленот на Зоран Заев, Бранко Тричковски, повторно со морбидни пораки. Идеологот на СДСМ, Тричковски по кој знае кој пат ја шокираше јавноста со своја недолична...