vesti24.mk

Tag : горан пандев

ЗАБАВА

Пандев тргна да му го украде трофејот на Роналдо (ЦРТАН ФИЛМ)

admin
Кристијано Роналдо се наоѓа во центарот на вниманието на анимираниот цртан филм на „Гол“, поточно на познатиот уметник Омар Момани кој се обиде на свој...