vesti24.mk

Tag : гордана јанкулоска

ВЕСТИ

Трајановски: Гордана Јанкулоска е една од жртвите на политичкиот прогон кон ВМРО-ДПМНЕ

admin
Власта продолжува со притисок и освета кон неистомислениците,судот под притисок носи политички одлуки,што во една демократски развиена држава не смее да се случи.Извршна власт не...