vesti24.mk

Tag : горко црно кафе

ЗАБАВА

Истражување: Ако пиете горко црно кафе, веројатно сте психопат

admin
Луѓето што претпочитаат горко црно кафе, без шеќер, млеко и други додатоци, постои веројатност да се психопати, посочува ново истражување на Универзитет на Инсбрук во...