vesti24.mk

Tag : гостивар-кичево

ВЕСТИ

Загина пешак на магистралата Гостивар-Кичево

admin
Според информациите на СВР Тетово, околу 11:30 часот во близина на одделението за патен сообраќај на ОВР Гостивар, камион-миксер удрил во пешак. Од повредите здобиени...