vesti24.mk

Tag : гостин

ВЕСТИ

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва во 19:00 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија. -Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител...
ВЕСТИ

Александар Николоски гостин во емисијата ,,Само интервју” на Канал 5 телевизија

admin
Во 18:30 часот гостувам во емисијата ,,Само интервју” на Канал 5 телевизија. Следете!, објави на својата Фејсбук страница потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски. Во 18:30...
ЗАБАВА

ВИДЕО: Уживаше на албанска свадба, па сакаше да даде бакшиш на музиката- кога се фати за џебот, се предомисли и стана хит на Балканот

admin
Албанските свадби се познати по преполните софри. На една таква свадба, гостин сакал да подари пари на софра, но во видеото кое стана хит на...