vesti24.mk

Tag : гота цекулиќ

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Некогаш изгледаше топ, а денес… Гога Секулиќ брутално искрена за изгледот на Карлеуша

Ferad Aruc
Пејачката Гога Секулиќ не припаѓа во групата на жени кои ги кријат своите килограми и се срамат од истите. Таа без никаков проблем признава дека...