vesti24.mk

Tag : готварски вештини

ЗАБАВА

Уапсен италијански мафијаш: Заборавил да ги покрие тетоважите, објавувал готварски видеа на Јутјуб

admin
Италијански мафијаш за кого беше распишана меѓународна потерница е уапсен, бидејќи самиот тој ги покажувал своите готварски вештини преку видеоснимки на Јутјуб. Италијанската полиција преку...