vesti24.mk

Tag : готвач

ЗАБАВА

ФОТО: Готвач уапсен затоа што користел канабис за „да проба нови вкусови“

admin
Готвач од Сицилија е уапсен под сомнение дека продавал дрога, откако полицијата пронашла канабис во неговиот дом. Готвачот Кармело Кијарамонте (50) поседувал две големи стебла...