vesti24.mk

Tag : гот-девојка

ЗАБАВА

Неверојатна трансформација: Од гот-девојка во убавица која ниту сопствената мајка не ја препозна (ВИДЕО)

admin
Уште од свои дванаесет години, Бјанка се облекува и се шминка како гот-девојка, а сега се согласи привремено да се трансформира во нормална девојка пред...