vesti24.mk

Tag : гоце николовски

ВЕСТИ

Ќерката на легендарниот пејач Гоце Николовски: Не сакам татко ми вака да ја гледаше Македонија, поразена и победена

admin
Ќерката на легендарниот македонски пејач Гоце Николовски, Катарина Николовска на својот Фејсбук профил сподели фотографија на која се заедно со татко и. Таа на фотографијата...