vesti24.mk

Tag : гоcтивар

ЦРНА ХРОНИКА

Приведен скопјанец кој се шетал со пиштол низ Гостивар

Ivana
Во Гостивар на улицата „Илинденска“ вчера околу 11 часот од страна на полициски службеници од Полициската станица Гостивар, вршејќи редовна служба било запрено патничко моторно...