vesti24.mk

Tag : градежни инженери

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Синдикати: Градежни инженери се вработуваат додека фирмите да добијат дозвола за градба

admin
Независниот синдикат на камионски транспортери на Македонија и Независниот синдикат на градежни работници денеска обвинија дека градежни компании вработуваат градежни инженери само додека да добијат...