vesti24.mk

Tag : гради

ЗАБАВА

Манекенка мета на критики поради фотографија на која дои бебе: Таа одговори на сите на кои им пречи

admin
Манекенката Елза Хоск проговори за бројните критики од нејзините следбеници поради фотографијата на која дои бебе, потенцирајќи дека тоа е сосема природен дел од мајчинството....
ЗАБАВА

Најдобриот домашен тренинг за гради и трицепс: Крис Хеира повторно советува (ВИДЕО)

admin
Фитнес тренерот, Крис Хеира, повторно дава совети како да тренираме во нашиот дом … Бидејќи одредени вежби можат истовремено да ги активираат овие мускулни групи....
ЗАБАВА

Отиде на операција за да ги зголеми градите, а потоа нејзиниот живот стана пеколен (ФОТО)

admin
Минатото лето, Емалин Нгајен од САД била подложна на операција за зголемување на градите, меѓутоа, за време на анестезијата, двапати ѝ застанало срцето. Иако хирургот...
ЗАБАВА

Сакала поголеми гради, па животот си го претвори во пекол: Поради грешка остана без една града

admin
Џеси, Американка која не сакала да го открие целосното име и возраста, го раскажала своето искуство по неуспешната операција за зголемување на градите кога морала...
ЗАБАВА

Секс-бомби: Бујни гради, танги и – еротски пози (ФОТО)

admin
Гринга Флоу и Кларо се две секс-бомби во Аргентина, навивачки на Бока јуниорс и Ривер плејт архентинските великани. Како што зоврива атмосферата пред финалето и...
ЖИВОТ ЗАБАВА

Платив 4.000 евра за новите гради, многу сум задоволна изјави Миа Костова

Ferad Aruc
Две од најпознатите македонски водителки во недела во улога на гости на каучот кај Жарко Димитриоски. Во доста динамични 60тина минути, Миа Костова во Еден...
ЗАБАВА

Жените со мали гради имаат неколку предности, дознајте кои се тие

admin
Градите на жените играат огромна улога во машката фантазија и тоа не е никаква новост. Но, фактот дека емотивната потреба на мажите ја одредува големината...
ЗАБАВА

Фустанот ѝ попушти на раперката, па ги покажа градите додека настапуваше (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Ники Минаж (35) на фестивалот “Made in America” во Филаделфија имаше толку енергичен настап што нејзиниот фустан не можеше да издржи. Додека танцувала од минијатурниот...
ЗАБАВА

Оваа Русинка ги има најубавите облини: “Подобра сум од Ким Кардашијан, немам направено пластични операции”

Ferad Aruc
Анастасија Квитко е една од најпознатите Русинки, иако не се занимава со јавна работа. Таа е всушност Инстаграм ѕвезда, а на социјалните мрежи ја следат...
ЗАБАВА

Куче не престанувало да ја гледа девојката во гради, а таа поради тоа ќе заврши во затвор: Се почнало кога поминала покрај него

admin
20 годишната Британка Клои Џонс ќе заврши во затвор затоа што едно куче не престанувало да гледа во нејзините гради. И тоа додека веќе била...