vesti24.mk

Tag : градник

ЗАБАВА

Ви излезе жицата од градникот- немојте да ја фрлате, секоја жена треба да го знае овој трик

admin
Ако носите градници со жица, сигурно некогаш сте биле негрвозни откако жицата ќе ви излезе од градникот. Иако некои дами често таа жица веднаш ја...
ЗАБАВА

Кога ќе го соблечете градникот по напорен ден на работа: Ситници кои будат олеснувања кај жените секој ден

admin
Во текот на денот, со голема брзина ни доаѓаат мисли кои исто толку брзо потоа си одат, а бројните обврски нè тераат да ги завршуваме...
ЗАБАВА

МОДАТА СТАНА ЗАБЕГАНА: Ова е градник за мажи, кога ќе дознаете за што служи можеби ќе си купите (ФОТО)

admin
Јапонскиот бренд “Cholmo” претставил нов производ кој би можел да стане хит меѓу мажите. Станува збор за перничиња за гради кои на секој маж можат...
ЗАБАВА

Дали спиете со градник- дамите мора да го знаат ова, дали е добро или лошо по здравјето

admin
За некои жени спиењето со градник е начин да ја зачуваат младешката цврстина на градите, додека за други тоа е голема мака и нелагодност. Долго...
ЖИВОТ ЗДРАВЈЕ

Жените ќе му бидат благодарни на ова момче: Ученик направил градник кој открива рак (ВИДЕО)

admin
Жените ширум светот ќе му бидат благодарни на изумот кој ова момче го открило. Ученик во средно училиште во Мексико дизајнирал градник кој помогнува во...
ЗАБАВА

ФОТО: Ниту еден градник не е како овој, од неговата цена ќе ви се заврти

admin
Важен дел од ревиите на Викторија сикрет секако се фантастичните градници. Оваа година најскапиот ја имаше честа да го носи Елса Хоск. Цената на градникот...
ЗАБАВА

Публиката врескаше од возбуда: Руска лизгачка на мразот остана само по градник, а тоа што следуваше потоа ќе ве препоти (ВИДЕО)

admin
За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет. Дваесет и едно годишната Русинка се осмели да изведе нешто што до сега...
ЗАБАВА

Продавала градник на интернет: Барала 10 долари, а потоа со понуда се појави тој и имаше многу чудно барање

admin
Дека никогаш не знаете на кого се можете да налетате на интернет сигурно сте увериле доста пати, а дека има чудни луѓе уште еднаш докажа...
ЗАБАВА

Продавала градник на интернет, од понудата која ја добила останала шокирана (ФОТО)

admin
Дека никогаш не знаете на кого се можете да налетате на интернет сигурно сте увериле доста пати, а дека има чудни луѓе уште еднаш докажа...
ЗАБАВА

Бразилката Рибиеро носи градник од 1,8 милиони фунти

admin
Бразилската манекенка Лаис Рибиеро прошета на манекенската писта во градникот „Фантазија“ вреден 1,8 милиони фунти. Градникот е направен од злато и 6.000 парчиња скапоцени камења,...
Uncategorized

Идеално би било комплетно да го исфлите од употреба: Жени, што помалку носете градник, еве зошто!

admin
Жените би требало што помалку да носат градници, покажуваат новите истражувања. Работата е во тоа што градникот прави притисок на лимфните жлезди и околу нив,...