vesti24.mk

Tag : градоачалничка

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Скандал во општина Могила: Градоначалничката од СДСМ си вработила својот љубовник како личен телохранител

Ferad Aruc
Вистинска приказна за Ромео и Јулија, приказна за недозволена љубов се случува во општина Могила каде како што пренесува Слободенпростор, градоначалничката од редовите на СДСМ...